Krukkenexpert, meest uitgebreide assortiment loopkrukken Krukken houten anatomische greep - gesloten manchet

Krukken houten anatomische greep - gesloten manchet

Per paar

Krukken houten anatomische greep - gesloten manchet
euro 105.00 *Prijzen zijn inclusief btw
Artikelcode332CEAHF
0 ster(ren) met 0 review(s) Schrijf een review
Sterke krukken met gesloten manchetten, dit betekent dat er een kleine opening in zit aan de voorkant maar dat ze wel aan de armen blijven hangen. De krukken zijn in hoogte verstelbaar, ook de manchetten zijn in hoogte verstelbaar.
Dit model is voorzien van houten anatomische gevormde handgrepen. Hout heeft de eigenschap dat u minder last heeft van zweethanden. De anatomische vorm zorgt voor een stevige grip en een betere drukverdeling over de hand.
De krukken zijn verstelbaar tussen 71 en 101 cm (zijn ze te lang dan kunt u altijd een stukje van de onderzijde afzagen)
Het maximum gebruikersgewicht is: 150 kg.
leverbaar in diverse kleuren (de handgrepen zijn natuurlijk van hout en dus niet meegekleurd)
-zwart structuur
-metallic donkerblauw
-metallic donkerrood
- donkerpaars
Deze krukken worden verkocht per paar (een linker- en een rechtergreep). De prijs is ook per paar.
Er zitten standaard doppen onder de krukken, wilt u extra doppen bestellen dan heeft u voor deze krukken doppen nodig van 19mm.

Wij hebben deze krukken met houten handgrepen over het algemeen niet op voorraad, de levertijd ligt gemiddeld tussen de 1 en 1,5 week.


Reviews

Er zijn geen reviews beschikbaar in de huidige taal
Schrijf een review